Login:
Heslo:
 
Reklama: Bezpečnostní schránka Co to je bezpečnostní schránka.
Navigace: Obecná porada o nápravě /OPONA/ > OPONA ... > OBECNÁ PORADA O NÁPRAVĚ

OBECNÁ PORADA O NÁPRAVĚ

Kdo jsme : Jsme spolutvůrci procesu , který by bylo možné nazvat druhým národním obrozením

( ve smyslu probuzení dobrých vlastností našeho národa a jeho vyjímečných tvůrčích schopností )

Co děláme : V první fázi chceme vyvolat shromáždění a demonstrace a od 18. listopadu 2011

Generální stávku , která povede k pádu současné vládnoucí garnitury.Tu chceme nahradit lidmi vnitřně pevnými , kteří mají vyšší morální i lidské kvality .

Jak toho chceme dosáhnout : Do nápravy naší země je nutno zapojit co nejvíce lidí . Budeme iniciovat vznik místních skupin , které se budou podílet na řízení veřejných záležitostí až do předčasných voleb.

Budeme prosazovat přijetí nové občanské ústavy , změnu volebního zákona , zákon o referendu, přímou volbu prezidenta a dalších veřejných činitelů. Pravomoci nového prezidenta (nestraníka) je nutno výrazně posílit( jsme pro vznik poloprezidentského či přímo prezidentského systému).Prezident ale musí být odvolatelný referendem .

Tzv. Rada nápravy pracuje na návrzích , jak změnit poměry v ČR k lepšímu .Tyto texty budou postupně zveřejňovány na : www.opona2009.zacit.cz

Zakládejte místní skupiny OPONY , jejich vedením pověřte rozvážného, moudrého člověka , který se nezapletl ani s minulým, ani se současným režimem. Považujeme za vhodné, aby se tento člověk setkal s členy Rady nápravy.

Za Radu nápravy Slávek Popelka (Mgr.)

Richard Georgiev

Erik Schmidt (Bc.)

Jan Sedláček (Mgr.)

Milan Popelka (Bc.)

kontakt : O.P.O.NA@seznam.cz(J.A.Komenský) - Všichni jsme na jednom jevišti světa a cožkoliv se zde děje, všech se dotýká ...


 

 
© opona2009.zacit.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma
počítadlo toplist