Login:
Heslo:
 
Reklama: Bezpečnostní schránka Co to je bezpečnostní schránka.
Navigace: Obecná porada o nápravě /OPONA/ > OPONA ... > Poněkud jiný novoroční projev

Poněkud jiný novoroční projev

Přeju vám vše dobré v roce 2012. Stejně jako mnozí z vás jsem přesvědčen o mimořádném významu tohoto roku.Věřím, že se stane zásadním přelomem v životě našeho státu a také našich jednotlivých životů. Situace v naší zemi není dobrá. Narůstá zadlužení, mnozí lidé si už ze svého příjmu nemohou zaplatit ani základní životní potřeby jako je bydlení, elektřina, voda, kvalitní jídlo .. atd. A to nás teprve čeká hlavní vlna zdražování. Exekutoři a vymahači dluhů se za netečného přihlížení státních orgánů pohybují daleko za hranicí dobrých mravů, často i za hranicí zákona. Množí se počet různých podvodníků a vychytralců, kteří parazitují na lidském neštěstí a snaží se z lidí vylákat poslední peníze, např za staré pohledávky. Politici se namísto toho, aby řešili narůstající problémy našeho státu a jeho obyvatel, starají o zabezpečování svých rodin nebo se věnují stranickým půtkám a mocenským bojům. Špičky vládních stran už zcela bezostyšně kradou ne po milionech, ale po stovkách milionů či miliardách. Policie je paralyzovaná, mnozí soudci a státní zástupci kryjí korupční aféry a další trestnou činnost politiků a s nimi propojených podnikatelů. Většina národa je už natolik znechucena panujícími poměry a vyčerpána bojem o holé přežití, že nemá dostatek energie, vůle ani chuti se vzepřít. Lidé čekají, že to za ně udělá někdo jiný. A to je právě stav, který našim mocným vyhovuje a který jim umožňuje rozkrádat i zbytky národního majetku.

Vážení spoluobčané, nečekejme že někdo přijede a udělá tady pořádek. Buď to uděláme my sami, anebo nám naši drazí politici tuto zemi úplně zničí. Stěžovat si, psát petice, nadávat u piva nám nepomůže.

Tady pomůžou jen činy.

  Skupina obyčejných obyvatel této země svolala na 28.ledna celostátní konferenci, která vyzve představitele tohoto režimu k demisi. Touto událostí, pokud bude mít vaši podporu, bude zahájena demontáž korupčního režimu a otevře se tím cesta k pozitivním změnám ve všech oblastech našeho života. Dá se předpokládat, že vláda a V. Klaus na výzvu konference k demisi nebude reagovat. Proto bude následovat celonárodní manifestace oznámená na den 15. března 2012 a když ani to nebude stačit, začne se připravovat.

Více informací najdete na www.holesovskavyzva.zacit.cz

Vše dobré vám i této zemi nejen v roce 2012 přeje Slávek Popelka

 
© opona2009.zacit.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma
počítadlo toplist