Login:
Heslo:
 
Reklama: Bezpečnostní schránka Co to je bezpečnostní schránka.
Navigace: Obecná porada o nápravě /OPONA/ > AKTUÁLNÍ DĚNÍ

Aktuální dění

 

To, co dnes ve světě zabíjí lidi  ( a také stromy,

hmyz, zvířata) není ani tak

zmutovaný virus, je to tajně (už i v ČR) spouštěná

siť 5G. Lidé, kteří jsou za to

zodpovědní brzy skončí  před soudním tribunálem.

 

                                                                                           Slávek Popelka

 

Začal boj občanů proti mafii v justici. Její hlavní oporou, která všemožně chrání mafiány před trestním stíháním, je právě Pavel Zeman. 

Odvolání nejvyššího státního zástupce Pavla Zema. Připojit se můžete zde:

Možnost podpory - buď jako signatáří manifestu nebo podpisem petice

www.manifestiav.cz

---------------------------

naše lesy hynou - jak jim můžeme pomoci

https://www.cestyksobe.cz/jak-lehce-rozsirit-les/31989

klik na nadpis - zde jsou programové cíle

Slávek Popelka: Je nezbytné navázat na tradice Československých leg

 

 

 

---------------------

léčitel s mimořádnými schopnostmi žije v obci Svratka na Vysočině

Vitalij Gorochivskij, tel. 737 170 373

------------------

 

Dnes hojně inzerovaný a propagovaný přístroj na odstranění účinků geopatogenních zón Somavedic je málo účinnou napodobeninou Alcyonu.

Tvůrce Somavedicu byl úspěšným prodejcem Alcyonu. Po dvou letech se rozhodl postavit na vlastní nohy. Okopíroval tvar Alcyonu a protože neznal princip jeho fungování, naplnil korpus krystaly. Vzniklý plagiát začal nabízet jako vysoce účinný přístroj na odstranění negativních energií. Díky masivní reklamě, vysokým provizím které dával prodejcům a tomu, že se vydával za doktora přírodních věd , se stal velmi úspěšným. Účinnost Somavedicu je asi 20 % účinnosti Alcyonu, životnost poměrně krátká (krystaly se  bez čištění rychle vybijí), výrobní cena je v řádech stokorun, ale prodává se za desetitisíce.

 Další informace na www.Alcyone-Popelka.cz  především v kolonce ukázky z tisku a videu.                                                                       Slávek Popelk

 

3.10. 2019

Má vlast není jen cyklus symfonických básní! Vlast představuje bezpečí, jistotu a domov náš i našich blízkých. Je to místo, kde jsme se narodili a žijeme, kde budujeme své životní zázemí, kde čerpáme energii, radost, štěstí a naději. Jde o území nedotknutelné pro mocnosti zla, o dědictví, které chránili a velebili už předkové našich předků. Naše domovina má přívětivou tvář, její malebnou krajinu obdivují i mnozí cizinci. Patří sem nejen rezervace a národní parky, ale i hraniční hory a vnitrozemské pahorkatiny, hluboké lesy, náhrdelník vodních ploch spojených nitkami řek, louky oplývající všemi barvami, zlatavé lány, kvetoucí sady i vínem obtěžkané vinice. Naše příroda nám předává jedinečné dary země, potravu skutečnou i duchovní. A pro naše vnuky ukrývá před chamtivostí nadnárodních predátorů nejcennější nerostné bohatství v hlubinách země (zatím). Naše rodná zem nám však poskytuje i poklady hodnotové, etické a duchovní, které po staletí formují naše svědomí, duši a karmu národa. Je nositelem kulturního odkazu mnoha generací, které prolily za svobodu své vlasti potoky krve, aby svým potomkům zajistily šťastný život v zemi, kde bude vládnout pravda a spravedlnost, svoboda a demokracie, pokora před zákony života, úcta k bližnímu, emaptie a ohleduplnost. Tedy to, na co každá duše, která se nezaprodala silám Tmy, musí být hrdá. V ní jsou prameny naší moudrosti, dobra, naděje, lásky a světla v duši. Je to naše duchovní krev, DNA našeho lidství. V ní jsou kořeny veškeré naší identity, které nám dávají sílu, odhodlání, právo a povinnost svoji vlast bránit. A právě proto ji vlastizrádci tolik nenávidí. Naší vlastí je však i bohatství nejdokonalejšího jazyka na světě. A také klenoty hudební (od Dvořákovy Novosvětské až po Smetanovu Vltavu), literární (od Jiráska přes národní buditele až po Čapka nebo Hrabala), výtvarné (od Aleše přes Mánesa, naše krajináře až po Muchu) či stavitelské

(od Hradčan a Vyšehradu, přes hrady a zámky až po Národní divadlo, ale i lázně či skanzeny). A to nehovořím o pokladnici herecké, filmové, pěvecké a bezpočtu dalších. Jde o kulturní poklady nevyčíslitelné hodnoty, ze kterých prýští zářící duchovní potenciál. Právě on nás chrání před satanistickými „hodnotami“, médii, politiky a neziskovkami. Proto nepřátelé vlasti tohoto ducha národa chtějí za jakoukoliv cenu zničit. Vše hodnotné dehonestují a zesměšňují, vytvářejí "kulturu" novou, která kromě duchovního vakua neobsahuje nic než nenávist, sprostotu, lež, chaos a stupiditu. Na piedestalu národní hrdosti se vyjímá bezpočet slavných osobností jako Přemysl, Libuše, Karel IV., Svatý Václav, Jan Hus, Jan Žižka, J.A.Komenský a mnoho jiných, ale i obyčejní lidé, kteří za vlast položili život. Hrdostí nás naplňují i jména řady sportovců, myslitelů, řemeslníků, lékařů, vědců a dalších. Svět nám to vše právem závidí. Jen proradní vlastizrádci, bezohlední kariéristi, naivní hlupáci, namyšlení narcisové a zkorumpovaní sluhové cizích mocností tím pohrdají. Vlastí jsou však i státní symboly (státní vlajka, hymna, znak i ústava). A také odkazy národní (lidová architektura, kroje, pohádky, pověsti, obyčeje a samozřejmě též - ta naše písnička česká). Zkrátka celé hmotné i nehmotné dědictví, které nám naši prarodiče zanechali. Kdo na státní symboly a národní odkazy kydá hnůj, asi naši vlast zrovna moc nemiluje. Kdo chrání vlast, není nacionalista ani extrémista, ale vlastenec, jehož cílem není nic jiného, než uchránit odkazy předků a zajistit pro nás všechny bezpečný a plnohodnotný život ve spravedlivém ohleduplném státu. Nezaměňuje pravdu za lež a lež za pravdu. Nepovažuje likvidaci všeho národního za kulturní obohacení, invazi džihádistů za posílení bezpečnosti, příliv nevzdělavatelných parazitů za podporu rozvoje ekonomiky země. Skutečný vlastenec upozaďuje své osobní zájmy, ctí bližního svého, klasickou rodinu a svou vlast. Spojuje společnost na bázi generacemi prověřených hodnot a odmítá podporovat válečné šílence. Chce, aby vlast pro nás zůstala bezpečným domovem bez bojů a válek, bez justiční zvůle, exekutorského teroru a řádění politických psychopatů. Věří, že každý občan má právo na důstojný plnohodnotný život, že nemá být jen otrokem v hangárech nadnárodních monopolů a už vůbec ne cizincem ve vlastní zemi. Miluje svobodu, a to i na internetu, nesnáší lži, mediální prefabrikáty a další manipulace s pravdou v zájmu sil Temna. Odmítá zločinné vymývání mozků dětí ve školách, jehož cílem je dehonestovat tradiční hodnoty, klasickou rodinu a především vlast. Jeho vize světa je naprosto neslučitelná s pedofilií, znásilňováním, mučením, vraždami, kanibalismem a dalšími satanistickými „hodnotami“.
Až se v listopadu zlovolná propaganda a v její režii nastartované velmi smutné události rozjedou na plné obrátky, možná nebude na škodu porovnat to, co uslyšíme, s tím, co obsahují tyto řádky. A záleží jen na čtenáři, zda se s nimi ztotožní, nebo zda je předá těm správným práskačům, aby nám zablokovali na internetu, co se dá, a zavalili orgány PČR nenávistnými trestními oznámení kvůli naší údajné předsudečné nenávisti vůči jejich nenávisti vpravdě ďábelské. Takže, milí nenávistníci, co rozbíjíte společnost a nenávidíte svou vlast, slyšte neslýchané: Jakkoliv je to pro vás nepředstavitelné, já ani mnozí vlastenci vůči vám necítíme nenávist, a už vůbec ne předsudečnou, neboť víme, že jen děláte to nejlepší, co momentálně umíte, jakkoliv ubohé to je. Je nám líto, že vaše myšlenky, slova a činy obsahují tolik zla, temnoty, chaosu a destrukce. A přejeme vám brzké procitnutí do světa reality, abyste si naplno uvědomili, co se děje, komu a čemu doopravdy sloužíte. Kéž jednou pochopíte, že chcete-li zničit svou vlast, toužíte zničit svůj vlastní domov. Že vyrvete-li její kořeny, zničíte jen kořeny vlastní. Že nenávidíte-li ji, nenávidíte jen sami sebe. A také mocné duchovní ochránce naší vlasti. Až zasáhnou, v němém úžasu pochopíte, že i pro vlast platí známé jak kdo zachází, tak i schází, kdo seje vítr, sklízí bouři! V úctě ke všem vlastencům a lidem svědomí   Oldřich Lukáš

 

10.3. 2019

 

Proti jedům, které nám téměř denně letadla financovaná "elitami" rozprašují po obloze působí nejlépe ohřátý ocet. Zkusme dát hrnec s teplým octem ven vždy, když se na obloze objeví výrazné čáry.

                      Dojde k úplně eliminaci účinků těchto drahých a smrtících směsí.

 

                                                                                                                                Slávek Popelka

5.3. 2019

demonstraci Ruce pryč od Venezuely!, která se uskuteční ve čtvrtek 7. března 2019 od 17 hodin před budovou Velvyslanectví Spojených států amerických, Tržiště 15, Praha 1 - Malá Strana. Cílem protestu je vyjádřit rozhodný nesouhlas s politickou, ekonomickou a vojenskou agresí Spojených států amerických proti Bolívarovské republice Venezuela. Facebooková událost je na adrese: https://www.facebook.com/events/370771120412051 Děkujeme za případné další šíření pozvánky. 

http://www.twitter.com/mirovehnuti

12.2. 2019

Z prostredia ministerstva obrany a vojenskej tajnej služby unikli tajné dokumenty, ktoré obsahujú veľmi vážne informácie. USA ešte pred odstúpením od zmluvy o likvidácii rakiet stredného a krátkeho doletu (INF) rozmiestnili svoje rakety na Slovensku. Po preletoch amerických vrtuľníkov a po armádnych konvojoch a amerických tankoch, tu máme už aj americké rakety. A teda, čo nás teraz čaká a neminie?

Tento článek měl pokračování. Byl nejčtenějším. Avšak ejhle, stránka na webu Hlavné Správy, pod odkazem https://blog.hlavnespravy.sk/10061/usa-utajene-umiestnilo-na-slovensku-rakety-s-atomovymi-hlavicami-precitajte-si-co-bude-nasledovat/ již neexistuje. Zdá se, že tento deník uvěřejnil něco, co se amíkům nelibí a pro občany Slovenska má být utajeno.

 

11.2. 2019

https://tadesco.cz/marneho-okenko-10-02-2019-udalosti-se-vyvijeji-smerem-o-kterem-hovorila-indigova-divenka/

 

Vzestup a pád Somavedic technology.s.r.o.
 
     Tato firma dnes u nás ovládá podstatnou část  trhu s přístroji na eliminaci geopatogenních zón a dalších, pro člověka nepříznivých energii. Její  inzeráty, občas i několikastránkové, se často objevují ve známých a důvěryhodných časopisech.
 
       Historie této společnosti se začala  odvíjet asi před deseti  lety. Tehdy z brány jedné z českých věznic, kde strávil několik let za podvody, vyšel její zakladatel a dnešní majitel, Ivan Rybjanský. Brzy poté si pořídil přístroj Alcyone a také díky němu se uzdravil z vážné choroby.
Nedlouho  poté se setkal a zahájil spolupráci s vynálezcem přístroje na odrušování geopatogenních zón Alcyone Bc. Milanem Popelkou. Díky svým schopnostem pracovat s internetem a jednat s lidmi , a také díky tomu že se vydával za doktora přírodních věd, se brzy stal nejúspěšnějším prodejcem tohoto přístroje..
A jak tomu často bývá s jídlem roste chuť a proto se pan Rybjanský brzy rozhodl postavit  na vlastní nohy.
Okopíroval tvar Alcyonu,  do kterého jeho vynálezce vložil účinné pojistky proti možnosti napodobení či zcizení princiipu fungování. Vnitřek naplnil krystaly a vzniklý plagiíát začal nabízet a prodávat jako vysoce účinný přístroj. A protože většina dnešních lidí nedokáže přímo vnímat energetická pole a jejich případné poruchy a tedy ani působení přístrojů na tato pole, firma se díky  masivní reklamě a dobré propagaci, jejíž součástí je i krásný vzhled přístroje a honosný název firmy, stala velmi úspěšnou. 

 

 
      Rok 2018 má být podle astrologů rokem, kdy vyjdou najevo doposud skryté podvody, možná i proto se vynálezce Alcyonu nyní rozhodl dát souhlas ke zveřejnění výše uvedených informací. 
 

 Na stránkách www.Alcyone-Popelka.cz je video potvrzující pravdivost výše uvedeného                     Slávek Popelka


https://www.cestyksobe.cz/petr-chobot-a-zazraky-se-deji-i/24839

19.1. 2018

Komentář k událostem

Slávek Popelka

Sněmovna vydala Babiše k trestnímu stíhání...... Začíná se potvrzovat, že letošní, osmičkou končící rok,bude přeplněný významnými událostmi.

Podle všeho bude Babiš buď odsouzen a odstraněn z vysoké politiky, nebo bude děním tak znechucen, že odejde sám. Další významnou událostí bude volba prezidenta. Miloš Zeman s nepříliš přesvědčivým náskokem zvítězí nad kandidátem "elit" Drahošem. Zřejmě ale brzy jeho životní dráha kvůli špatnému zdraví skončí a v zemi nastane mocenské vakuum. Zkorumpovaní politici a kmotři, kteří rozkradli tuto zemi, se pokusí upevnit své pozice. To  vše vyburcuje obyvatele ČR z apatie, dojde k demonstracím a projevům nespokojenosti. které pravděpodobně přerostou v dramatické události.  Jejich konečným  důsledkem bude nahrazení dosavadní vládnoucí vrstvy,, která dávno  ztratila důvěru lidí,vlastenecky smýšlejícími a morálně vyspělými lidmi. Tií nasměrují naši zemi  zpátky mezi nejvyspělejší státy světa.......2.1. 2018

 

Vlastimil Vondruška k Vánocům: Stydíme se za to, že jsme bílí. Stydíme se za křesťanské tradice. Uděláme z Ježíška pitomce, aby na něj děti co nejrychleji zapomněly?

24.12.2017 16:00

V západní civilizaci se lidé stydí za to, že jsou bílí, že jsou heterosexuální, stydí se už i za křesťanské tradice. Spisovatel a historik Vlastimil Vondruška proto ve svém vánočním proslovu varuje před tím, aby se i pro nás nestal Ježíšek nežádoucí, nebo nedopadl jako Santa Claus ve Spojených státech. V jedné z knih je tam líčen jako muž černé pleti a gay, který má doma manžela, což je neschopný bílý muž, který jen posedává u krbu. Německý Bild zase přišel s obálkou, na níž je obrázek Svaté rodiny – Josef a Marie otevírají balík zásilkové společnosti a v něm nacházejí maléh o Jež&i acute;ška. Marie říká, že tohle přece nechtěli a Josef ji klidní, že balík mohou vrátit.                        

Politicky, duchovně, kulturně i morálně ustupuje bílá evropská křesťansko-ateistická společnost na všech frontách. Jsme jako lumíci, kteří se zavilým odhodláním pochodují do vln oceánu, aby tam zahynuli. Ve svých řadách hřejeme šílence, kteří se snaží náš pochod ke zkáze ještě urychlit a nadšeně nás přesvědčují, že děláme dobrou věc. Nechápu, proč příroda hubí hodné lumíky. Chápu však, proč jiné civilizace hubí tu naši.

 

 

Boj mezi civilizacemi o moc, bohatství a víru, ten je tu od pravěku. Silnější si vždycky porobil slabšího. A my v tuhle chvíli slabší jsme. Nikoli podle množství raket, HDP, technického pokroku či vzdělanosti, ale podle úcty k sobě a ke svým hodnotám. Neumíme se postavit a říci, to jsme my, na této víře jsme vyrostli a za ní si stojíme. Naopak, stydíme se za to, že jsme bílí, stydíme se za to, že jsme heterosexuální, stydíme se za křesťanské tradice, stydíme se za to, že jsme byli v minulosti úspěšní a za to, co naši předkové vybudovali. Za to vše se stydíme a adorujeme vlastní sebevraždu.

Vánoční dárky bude roznášet mužíček s půlměsícem na čepičce

Ve středověku předvídali katastrofy třeba podle toho, že se na nebi objevila kometa, anebo že z nebe pršely žáby a kobylky. Dnes můžeme předvídat katastrofu skoro ze všeho, co přichází z genderově pomatené Ameriky a z multikulturního Bruselu. Neboť většina nařízení cizáků bývá špatná, hloupá a téměř nikdy nerespektuje to, co chceme my. Jinak bychom si podobná nařízení přece schválili sami a nemuseli čekat, až ho vymyslí vrchnost za hranicemi.

Že je zle, poznali naši rodiče ve chvíli, kdy komunisti nahradili v duchu politiky Moskvy křesťanského Ježíška ruským Dědou Mrázem. Dnes je však ještě hůře, protože Vánoce zřejmě nahradíme dnem slunovratu či zimními prázdninami. A dárky bude dětem roznášet hodný zelený mužíček s vykulenýma očima a pištivým hláskem, ale v rámci ducha nové doby bude mít na hlavě čepičku s půlměsícem.

Z Ježíška se stane disident a „persona non grata“, případně z něj uděláme úplného pitomce, aby na něj děti plivaly a co nejrychleji zapomněly. Ve Spojených státech se objevila kniha, podle níž je Santa Claus muž černé pleti a gay. Doma má manžela, což je neschopný bílý muž, který posedává u krbu a pije teplé kakao. Proč, to jsem se nedozvěděl.

Zmínky o Dědu Mrázovi bude řešit odbor pro dezinformace

Dneska pochopitelně neobstojí ani Děda Mráz, protože je nesporně Putinův agent a troll. Všechny zmínky o něm bude řešit odbor pro dezinformace, protože v rámci globálního oteplení se někdo těžko může jmenovat Mráz, to je výsměch klimatickému panelu a ušlechtilým snahám Pařížského protokolu. Děda je zase genderově příliš maskulinní, proč ne Babička? Ale hlavně, ten pochybný ruský původ! Servery, které šíří pravdu, ho už určitě zařadily po bok trollů jako je Nastěnka, Jurij Gagarin či Ilja Muromec.

21.12. 2017

http://www.svobodny-vysilac.cz/2017-12-18-ceske-narodni-zajmy-debata-ans-mgr-j-kozaka-phdr-v-vitove-a-ing-j-ticheho/

http://www.priznakytransformace.cz/index.php/videa-tv-priznaky-transformace/video/1064-petra-nel-smolova-co-nas-ceka-v-roce-2018

 

 

6.12. 2017

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Je-ohrozena-budoucnost-lidstva-Hrozi-ze-si-zbytecne-privodime-vlastni-zkazu-sdelil-PL-profesor-Josef-Smajs-513948 

29.11. 2017

 

10.11. 2017

Barevné potištěné papírky, kterým říkáme peníze, nemají samy o sobě žádnou cenu. Platí to od doby, kdy přestaly být kryty drahými kovy. Jejich hodnota je udržována jen tím, že je lidé doposud přijímají a mají v ně důvěru. Malá skupinka "vyvolených" která má právo tisknout ničím nekryté peníze tím dostala do rukou obrovskou, nekontrolovatelnou moc. Mohou si těch papírků natisknout kolik chtějí, třeba celý kamion, vlak či plnou obří loď....Mohou pak financovat  například státní převrat kdekoliv na světě,  lokální války, koupit si vládu téměř každé země, či vyvolat a financovat obří migrační vlnu do Evropy... A také to dělají. 

Mohou, nebo si zatím myslí že mohou, dělat co se jim zlíbí.

Jejich moc může zlomit to, že některý stát bude emitovat měnu krytou zlatem či jiným drahým kovem, která se stane světovým platidlem, nebo to, že lidé přestanou dnešním nekrytým penězům věřit a začnou je odmítat.

 

Zajímavé věci se člověk dozví až po volbách... ! ! !_:-O :-P__ A NEJVÍC JE ZBLBLÁ MLADÁ GENERACE, PROTOŽE ZAPŮSOBILO NAPŘ. PROSAZOVÁNÍ LEGALIZACE MARIHUANY VE VELKÉM.....ATD. a prohlášení předsedy......"zahulíme, uvidíme..." Piráti - VOLBY ! ! ! Převzato z dostupných infomací na netu: „Pirátské strany v jednotlivých zemích, včetně těch Českých, zastřešuje a koordinuje Internacionála pirátských stran (PPI), která vznikla v dubnu 2010 v Bruselu. Jedná se o levičáckou Nadnárodní organizaci, podobnou Socialistické, či Komunistické internacionále. Prezidentem Pirátské internacionály je Muslim Guillaume Saouli. Vice - prezidentkou je Bailey Lamonová – levičácká aktivistka, která se hlásí k Anarchismu, Antifašismu a Socialismu. Existuje i společn á Evropská Pirátská strana, která sdružuje Piráty z jednotlivých zemích a koordinuje jejich aktivity.

 

 

 

 Už více jak dvacet let nám vládne morální odpad společnosti, který sám sebe nazývá elitou....

 Pokud se teď nezvedneme, naši potomci nás odsoudí.....


Na vebových stránkách australské firmy, se kterou ministerstvo sepsalo údajně nezávazné memorandum o budoucí těžbě se objevila zpráva, že tato soukromá společnost vlastní 100% zásob lithia pod Cínovcem v České republice!

Biliony korun, které zde leží, by mohly změnit postavení ČR a vrátit ji mezi bohaté a vyspělé země.

Státní dluh, kterým nás zatížili politické strany, mohl být zaplacen. 650 tisíc beznadějně zadlužených občanů ČR mohlo být oddluženo. Matky samoživitelky by mohly místo ubohé almužny, která je nutí buď se prodávat nebo svěřit své malé dítě do péče cizích lidí, dostávat dost peněz, aby uživily sebe i své dítě. 150 000 lidí bez domova by se po desetiletích strádání mohlo dočkat důstojného života.... atd.

To vše ti zmetci zahodili. Kolik miliard za to dostali do stranických pokladen a na SVÁ SOUKROMÁ KONTA, se dá jen těžko odhadnout.

Ještě je možné vše zachránit, je čas jednat!

                                                                                            Slávek Popelka


5.10. 2017

Před volbami se dá považovat za jisté: politici nám slíbí cokoliv, jen aby si udrželi svá teplá místečka. Nevěřme slibům z úst politiků tradičních stran.

ČSSD zažije pád , jaký doposud nepoznala. Babiš, navzdory své minulosti spojené s STb bude vcelku úspěšný. Okamura zaznamená prudký vzestup, možná až na pozici druhé nejsilnější strany. TOP 09 se nedostane do sněmovny, podobný osud možná čeká i lidovce. Jejich místa zaujmou něktré nové strany, snad Piráti, Starostové a nezávislí, SPO.......

Nejít k volbám je právě to, co si zavedené strany přejí.... Nedopřejme jim tu radost. Sllávek Popelka

4.10. 2017

 

 Megatunel za 3 biliony korun pouhých 17 dní před volbami do sněmovny? Australští těžaři na poslední chvíli dostali od ministra průmyslu bianco šek na privatizaci těžby lithia pod Cínovcem! Český stát si za lithiový národní poklad řekl jenom o vytvoření nekvalifikovaných pracovních míst!

více na AE news

Tak to už není jen na dvacet let krimimálu, to je rovnou na popravu toho zmetka a těch co mu to nařídili..                                                                                                           Slávek Popelka

 

25. 9. 2017

 V naší civilizaci lidem není umožněno svobodně projevovat své emoce.V důsledku toho se vytvářejí emoční bloky, které způsobují mnoho problémů v osudech lidí.

Jen minimum lékařů a nemnoho léčitelů dokáže tyto bloky odstranit. Jeden z nic působí v Brně.

Kontakt: Radek Pokorný, tel. 737  845 908. email: rad.pokorny@post.cz

19.9. 2017


Nedostatek kvalitní pitné vody se začíná stávat velkým problémem lidstva. I i u nás je už voda kontaminovaná.

Jak si zajistit zdraví prospěšnou vodu naleznete zde: http://rozkvet.cz/texty/zazracnavoda.htm

20. 8. 2017

Politické strany v ČR kradly, kradou a po volbách se chystají znovu krást. I když by se zdálo, že už není co odcizit, ukazuje se, že tato země je stále velmi bohatá. V Krušných horách jsou zásoby lithia a dalších prvků v hodnotě několika bilionů korun. Toto nezměrné bohatství chtějí politici prodat zahraničním firmám hluboko pod cenou /a samozřejmě, jak tomu bylo např. u OKD, za tučný úplatek do stranické pokladny a na konta těch, kteří strany řídí/.

Je nutno se tomu postavit všemi dostupnými prostředky. Slávek Popelka  

24.7. 2017

https://www.youtube.com/watch?v=XbaXy42Hn6w

15.7. 2017

Tuto skladbu Karla Kryla nezavřela do trezoru KSČ,
ale strana, která vládla. Prezidentem byl Vaclav Havel,
premiérem byl Václav Klaus,
na ministerstvo vnitra se už třásl Jan Ruml.
Ve vládě bylo pár pomýlených komunistů,
jako např.Vladimír Dlouhý.
Dnes přes Goldman-Sachs prodloužená ruka Wallstreetu!

Ostatní je na vaší paměti, tak proč takovou píseň o pravdě poslouchat. Proto ji teď máme na internetu.

A Karel Kryl pak náhle zemřel..

https://www.youtube.com/watch?v=Ak8o5lSU6xQ

10.7. 2017

Potřebujeme vůdce

Ve zlomových okamžicích našich dějin se obvykle objevil člověk, který výrazně ovlivnill další běh událostí (např. Sámo, nebo někteří Přemyslovci, Karel IV, Jan Žižka, Jiřík z Poděbrad, Masaryk, Dubček, snad určitou dobu i Havel.....)

Dnes mnozí lidé cítí, že tato země potřebuje osobnost, která by náš národ dokázala sjednotit a zastavit postupující devastaci všech oblastí našeho života. Z kandidátů, kteří by přicházeli v úvahu lze vyloučit jak Tomia Okamuru, kterého většina národa nepřijme pro jeho cizokrajný vzhled, tak i Andreje Babiše pro jeho problematickou minulost spojenou s Stb. Jiný vážný kandidát zatím na obzoru není. A tak nezbývá než doufat, že se taková osobnost brzy přijde, jinak s námi bude zle.... Slávek Popelka

22.6. 2017

Co nám chystá magická osmička tentokrát?

Už za půl roku se na konci letopočtu objeví osmička.

Celá řada významných událostí našich novodobých i starších dějin je spojena s číslem 8 na konci letopočtu. Např. v roce 1198 získal Přemysl Otakar I. královský titul, v roce 1278 padl v bitvě na Moravském poli Přemysl Otakar II , roku 1348 byla založena Karlova universita, v roce 1378 umírá Otec vlasti, císař Karel IV, v roce 1458 byl zvolen českým králem Jiří z Poděbrad, roku 1618 začalo stavovské povstání, 1648 skončila Třicetiletá válka, roku 1748 jsme ztratili Slezsko, 1848 vypuklo pražské povstání, k obnovení samostatného státu došlo v roce 1918, tzv. Vítězný únor byl v roce 1948...

Některé z těchto událostí byly pozitivního charakteru ( rok1918), jiné znamenaly pro naši zemi katastrofu (např. rok 1278, kdy byl v bitvě s Rudolfem Habsburským zabit Přemysl Otakar II. Nebýt jeho smrti, ve velké části Evropy by se nyní mluvilo česky a dějiny Evropy mohly být úplně jiné... Tragédií byl také rok 1938..

Jisté je, že velké změny přijdou. A tentokrát by měly být výrazně pozitivní, protože řada nepříznivých osmiček v době nepříliš vzdálené je už příliš dlouhá (1938, 1948, 1968 , 1988 kdy Stb spolu s prognostickým ústavem připravovaly Velký sametový podvod).

Osmička na konci letopočtu by mohla tentokrát přinést mimo jiné. např.kompletní výměnu naší politické reprezentace a její přesidlení do zcela jiných prostor, kde obvyklým společenským oděvem jsou tepláky.........

                                                                                          Slávek Popelka

20.6. 2017

Na jaké změny se máme připravit?

Bude jich mnoho, a zřejmě přijdou už brzy. Jednou ze změn, která zlepší život obyvatel Země bude široké rozšíření a využití generátorů volné energie. Zmizí dnes všudepřítomné dráty vedení el. energie a manažeři Čezu a jim podobní vychytralci pobírající milionové platy si budou muset hledat jiné zaměstnání. Také těžaři a distributoři ropy a plynu přijdou o své miliardové zisky....

Volná energie bude zdarma. Vysoké účty za elektřinu se stanou nenávratnou minulostí, spolu s nimi i uhelné elektrárny, jaderné reaktory, ropovody a plynovody... atd.

Doprava se díky rozšíření bezpečných, poměrně levných a k přírodě šetrných vznášedel přesune ze země do vzduchu. Postupně zmizí síť dálnic a silnic. které ukrajují z k přírody stále větší plochy. Lidé se z velkých měst rozptýlí po krajině, budou žít ve svých domcích uprostřed krásných zahrad které jim budou poskytovat většinu potřebných potravin. Díky tomu se výrazně zlepší zdravotní stav lidí, zmizí mnoho stresů a nemocí....

Iniciátorem a průkopníkem těchto změn nebudou ani Američané, Číňané či Japonci, ale z velké části středoevropané, tedy my.....

Přijdou i další změny, o nich později.... Slávek Popelka

----------------------------

19.6. 2017

Jaký bude další vývoj událostí v Evropě a ve světě?

(Sestaveno na základě informací ze starých védských textů a sdělení senzibilních lidí )

Pravděpodobně následující: USA vojensky zaútočí na Severní Koreu.

K překvapení všech tento střet neskončí pro Američany dobře. Důsledkem bude pád dolaru a také strmý propad USA z pozice světové velmoci.

Pak dojde ke zhroucení světových burz a kolapsu mezinárodního obchodu. Následovat bude několikaměsíční, možná i několikaletý chaos, který nejvíce postihne kromě USA vyspělé západoevropské země. Relativně nejlépe na tom budou země střední a východní Evropy. Česká republika, také díky mimořádné schopnosti improvizace a vysoké míře přizpůsobivosti jejích obyvatel bude blížícími se událostmi postižena minimálně.

V důsledku toho výrazně vzroste její vliv na světové dění.

Slovanské národy začnou mnohem více než doposud spolupracovat a časem vytvoří nějakou formu federace či soustátí, ve kterém však Rusko nebude hrát dominantní roli. To umožní Slovanům stát se pro příští dvě tisíciletí rozhodující silou na Zemi.

Svět vedený a inspirovaný Slovany bude mnohem příjemnějším místem k životu než jak je tomu dnes.....                                                                                               Slávek Popelka

6.6. 2017

V čem se Babiš mýlí

Problém je v jeho optice. Babiš říká, že stát je firma.
To je kardinální omyl.
Stát je služba.
V korporaci máte výhodu koncentrovaného lidského potenciálu, prostředků, nejlepších technologií. Nemusíte se starat o slabé, nemocné a málo výkonné. Vyberete si nejlepší lidi a vymačkáte z nich to nejlepší. Korporace se řídí jinak než stát. Je to jiná dimenze.
Ve státě si lidi vybrat nemůžete. V meandrech společnosti jsou různí lidé, potřební lidé, malé děti, důchodci, mamky na mateřské, nezaměstnaní. A třeba umělci, divadelníci, lingvisté, kunsthistorici, sportovci, pro srozumitelný příklad za všechny. Tihle lidé jsou mimo korporace a jejich svět, na hony vzdálení představě tvrdě pracujících manažerů, techniků a dělníků. Máte armádu lidí v důchodovém věku, kteří vám potřebný výkon už nezajistí a kteří si svoje už odpracovali. A máte stovky tisíc lidí ve služebním postavení pro zajištění chodu státu. O všechny tyhle lidi se musíte starat, v korporaci je k životu nepotřebujete. To je rozdíl.
Další podstatný rozdíl je v manažerské optice versus optice politického lídra. Nemůžete k lidem, k obci, k polis, přistupovat jako ke svým podřízeným. Jako byste řídil firmu. Stát je společenství lidí, kteří věří ve společnou budoucnost. Kteří sdílejí určité etické hodnoty, způsob života a životní prostor.
 Myslím, že lidé jsou z podstaty svobodní. A pokud chcete, aby tito svobodní lidé mysleli, věřili a pracovali pro stát, pokud chcete, aby stát fungoval, musíte je jako politik umět získat pro silnou a nosnou myšlenku.

31.5. 2017

letacek.jpg

Soubory ke stažení

OznačeníVelikostDatum
ODPOVED_Proc_Svycari_necestuji.doc768,5 kB08.01.2017 15:08
 
© opona2009.zacit.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma, reklama PC fórum