Login:
Heslo:
 
Reklama: Bezpečnostní schránka Co to je bezpečnostní schránka.
Navigace: Obecná porada o nápravě /OPONA/ > Ke stažení

Ke stažení


Vážení spoluobčané, 

 v zemi, která je nám domovem, už dvě desetiletí vládne protiústavní, nezákonný režim. Ten dokázal nejen promrhat státní majetek, zdevastovat ekonomiku, zatížit nás nesplatitelnými dluhy, ale i rozvrátit téměř všechny sféry našeho života.
Nezákonným se stal porušením nejvyššího, pro všechny občany naší země závazného zákona - Ústavy.
Naši politici vedeni egoistickými zájmy rozdělili společný stát Čechů a Slováků navzdory vůli převážné části obyvatel a v rozporu s Ústavou. Cituji zákon 327/1991 sb. ze dne 18.7. 1991:
 
"O návrhu na rozdělení ČSFR lze rozhodnout pouze referendem."
 
Z porušení tohoto i několika dalších ustanovení dodnes vyplývají velmi závažné důsledky. Počínaje dnem rozdělení společného státu Čechů, Moravanů , Slezanů a Slováků jsou vlády i všechny další státní instituce a úřady v ČR i na Slovensku  nelegitimní. Nezákonné a neplatné jsou tedy i veškerá jejich rozhodnutí, uzavřené smlouvy, opatření, přijaté zákony....atd.
 
Obnovit v této zemi legitimitu státní moci lze jediným způsobem - nechat proběhnout referendum, které nám bylo upřeno.
 
Den obnovy zákonnosti byl stanoven na  sobotu 1. října 2016. V tento den ve 14.00 se poprvé sejdeme na centrálních náměstích všech okresních, krajských a větších měst..
(V Praze  na Václavském náměstí u koně, v Brně na náměstí Svobody, v Olomouci na Horním náměstí, v Ostravě na Masarykově náměstí, v Plzni na náměstí Republiky , v Českých Budějovicích na náměstí Přemysla Otakara II..... atd)  
 
Veřejně prohlásíme nynější státní moc za nezákonnou.  Budeme se scházet vždy  první sobotu v měsíci ve 14. 00 na náměstích našich měst, počínaje datem prvního října dokud nedosáhneme požadovaných změn. 
Systém parlamentní demokracie v naší zemi selhal. Politické strany jsou ovládány gaunery chtivými peněz a moci. Ti za dvacet pět let  dokázali promrhat a rozkrást státní majetek ve výši několika bilionů a ještě udělat obrovské dluhy. Nastal čas volat je k zodpovědnosti, a také nahradit tento destruktivní systém přímou demokracií, kde o všem důležitém budou rozhodovat občané pomocí referend. V první fázi, dokud se poměry nestabilizují, bude nutno propojit systém přímé demokracie s prezidentským. To znamená, že veškeré rozhodující pravomoci, včetně jmenování ministrů a řízení vlády, převezme přímo volený a referendem odvolatelný prezident. Pokud se lidé tak rozhodnou, nový prezident dostane mandát uvést tuto zemi do pořádku, volat k zodpovědnosti tuneláře, zloděje, lichváře, kmotry i další parazity, přijmout opatření zabraňující nelegální migraci a islamizaci země, obnovit normální poměry, kdy slova jako čest, morálka, služba vlasti nebudou jen prázdnými slovy, ale běžným vybavením nových představitelů státu....
 
V Ustavě stojí -  lid je zdrojem veškeré moci. Nevzdávejme se tohoto práva .
 

Přijďme si v sobotu 1. října ve 14 hodin na náměstí svých měst  převzít to, co nám patří - rozhodování o našich osudech a řízení této země.                      

                                                                                                Slávek Popelka

 

www.opona2009.zacit.cz

www.holesovskavyzvasp.cz         
 
                                                                                  


 

 

Soubory ke stažení

OznačeníVelikostDatum
Fen1.doc4316,5 kB17.09.2015 18:56
Pozvánka na shromáždění.jpg4269,3 kB17.09.2015 18:53
Petice za zruseni soukromych exekutoru - ZET, z.s..doc83,0 kB17.03.2014 16:11
Petice za prohlášení V. Klause za vlastizrádce.docx22,9 kB17.03.2014 16:11
 
© opona2009.zacit.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma, reklama PC fórum